Солскяер: Имаме традиция да обръщаме мачове

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле-Гунар Солскяер обобщи мача срещу Аталанта (3: 2) в Шампионска лига.

"Феновете са важна част от този клуб. Техните песни, вярата им подтикнаха играчите. Това се случва, когато подкрепяте Манчестър Юнайтед в Шампионска лига.

Мисля, че и през първото полувреме бяхме добри. Но съперникът има два шанса – два гола. За да се спасим, трябва бързо да спрем това.

Клубът има традиция да обръща мачовете. Не спирахме да вярваме и продължихме да работим.

Дали футболистите играха за мен? Нека не проявяваме неуважение към играчите на Манчестър Юнайтед. Всички те разбират, че са най-щастливите хора на света, защото са в Ман Юнайтед.  Днес те са щастливи, защото играят за Манчестър Юнайтед. Това е мечтата на милиони момчета и момичета.

Кристиано е страхотен на грешната порта. Ако някой ще го критикува за неговата отдаденост и представяне, просто гледайте този мач. Вижте как се движи по терена.

По време на почивката казах, че трябва да направим всичко, за да вкараме следващия гол, защото тогава можем да победим. Бях сигурен, че ще спечелим, ако не пропуснем повече. Беше необходимо само да се използват възможностите си“, заяви Солскяер.