Фернандеш: Роналдо ще вкарва още
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш коментира победния гол на съотборника си Кристиано Роналдо в 95-ата минута на мача от 2-рия кръг на груповата фаза на Шампионска лига с Виляреал (2: 1).
"Знаехме, че всеки момент, когато Роналдо получи топката в наказателното поле, може да завърши с гол. Както можете да видите, започнахме да правим повече пресичания, атакувахме по -често през фланговете и изпълнявахме центрирания, защото Кавани и Роналдо се чувстват чудесно за такива моменти.
Кристиано го направи отново. Той вкара и ще направи още толкова пъти през този сезон. Той, Единсън и Антони Марсиал са много важни за отбора. Те ще вкарат много повече голове“, заяви Фернандеш.
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
- Ман Юнайтед натиска за Матеуш Фернандеш, но Уест Хем иска 70 млн.
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]