Свършиха билетите за Лудогорец - Олимпиакос
Лудогорец съобщи, че билетите за мача-реванш с Олимпиакос от III предварителен кръг на Шампионската лига, който ще се играе във вторник от 21:00 часа на "Хювефарма Арена", са изчерпани.
По тази причина разградчани преустановиха продажбата на входни талони за двубоя. Броят на пуснатите в продажба билети бе съобразен с ограниченията за провеждане на спортни мероприятия, въведени от здравните власти заради пандемията от COVID-19.
От Лудогорец благодариха на всички свои привърженици, които ще подкрепят отбора на стадиона във вторник вечер срещу гръцкия шампион.
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
- Лудогорец ще получи бронзовите медали преди старта на новия сезон
318