Грилиш мечтае за спечелване на ШЛ
Плеймейкърът на Астън Вила Джак Гриалиш намекна за смяна на клуба, заявявайки желанието си да спечели Шампионска лига.
Последните слухове са, че след Евро 2020 Манчестър Сити ще похарчи 100 милиона паунда, за да купи 25-годишния Грилиш от Вила.
Самият Джак не крие факта, че мечтае за най-големите трофеи, един от които не може да постигне, без да смени клуба.
"Каква е най-високата ми цел? Трябва да е трофей, нали? Искам да спечеля или Шампионска лига, или трофей с Англия - Европейска или Световната купа.
Разбира се, спечелването на Световно първенство би било легендарно постижение, нали? Но мисля, че спечелването на Европейското също е толкова добро.
На клубно ниво мечтата ми е да спечеля Шампионска лига. Най-добрият ми приятел тук, Чили (Бен Чилуел), успя да го направи", заяви Грилиш.
- Рома официално откупи Дониел Мален от Астън Вила
- Два гола на Уоткинс донесоха обрат на Астън Вила срещу Манчестър Сити
- Ключовете от замъка
- Гуардиола ще се сбогува с победа над Вила
- Испански треньори могат да спечелят и трите европейски клубни турнира
- Мати Кеш: Европейският опит ни помогна във финала
- Роджърс: Ще останем в историята на Астън Вила
- Уоткинс: Емери бе спокоен и това ни даде увереност
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]