Реднап за Фламини: Това е абсолютен позор!
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап e категоричен, че полузащитникът на Милан Матийо Фламини е заслужавал директен червен картон за грубото си нарушение срещу защитника на Тотнъм Ведран Чорлука в мача между двата тима снощи. Както е известно, хърватският национал беше сменен в 59-та минута принудително от Джонатан Уудгейт, а Фламини бе пожален и не бе изгонен от своя сънародник Стефан Ланоа - съдията на срещата.
"Чист червен картон. Как е възможно да не получиш червен картон за подобно нещо? Това е абсолютен позор. От УЕФА задължително трябва да разгледат случая и да направят нещо. Това бе много опасно влизане", изригна Реднап.
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
- Тотнъм: Заставаме рамо до рамо с нашите еврейски общности
- Тотнъм допусна три от Форест и потъна в таблицата
- Кристъл Палас се интересува от Бренън Джонсън
- Анонс на 16-ти кръг от Висшата лига
- Томас Франк: Щастлив съм от победата
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Славия няма да затрудни Тотнъм в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]