Жуниор: Дадохме всичко от себе си
Нападателят на Реал Мадрид Винисиус Жуниор говори за поражението в полуфиналите на Шампионската лига срещу Челси. Първият мач завърши наравно - 1: 1. В реванша испанците загубиха с резултат 2:0.
"Играхме с много добър отбор и дадохме всичко от себе си. Сигурен съм, че догодина ще се върнем и ще играем на финала. Това поражение е трудно да се приеме - през последните няколко години спечелихме всичко, което можем, но на някакъв етап поражението е неизбежно. Трябва да работим усилено и да се опитаме да се реабилитираме за този провал", заяви Винисиус.
- Руни: Белингам е най-добрият футболист на Световното първенство
- Ленив, дребнав и жалка гледка: Мбапе бе сринат след провала срещу Испания
- Мбапе: Разочарованието е огромно, но трябва да продължим напред
- Морган Роджърс защити Белингам: Абсурдно е някой да се съмнява в него
- Холанд защити Белингам: Той е един от най-добрите в света
- Уейн Рууни: Белингам направи това, което очаквах от него
- Педро Санчес защити Франция след думите на Мариано Рахой
- Джуд Белингам – тактическото оръжие на Англия на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]