Карлош: Салах даже няма да се доближи до Рамос
Световният шампион с бразилския национален отбор, бившият играч на Реал Мадрид Роберто Карлош, коментира резултатите от жребия за четвъртфиналите на Шампионска лига. Да припомним, че на този етап от турнира отборът на Мадрид ще играе с Ливърпул.
"Салах дори няма да се доближи до Рамос. Ще се говори много за този епизод. Реал Мадрид ще играе с добър отбор. Първият мач ще се играе у дома, а Реал сега е в по-добра форма от Ливърпул, така че изходът от домакинския мач трябва да бъде положителен за домакините. Важно е Зидан да разполага с всички играчи. Контузените играчи трябва да се върнат възможно най-скоро", заяви Карлош.
Припомняме, че в първия мач от финалния мач на Шампионската лига през 2018 г., защитникът на Реал Мадрид Серхио Рамос сериозно контузи нападателя на Ливърпул Мохамед Салах.
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
- Реал Мадрид ще се справи с Жирона
- Показателната статистика, която разобличава Реал Мадрид
- Фабрегас готви нов трансферен удар от Реал Мадрид
- Арбелоа: Реал Мадрид запазва шансовете си въпреки загубата от Байерн
- Компани: Победата на „Бернабеу“ е само първата стъпка
- Кейн се завърна с гол и асистенция, Байерн шокира Реал на „Бернабеу“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]