Симеоне: Челси игра по-добре, трябва да си научим урока
Старши -треньорът на Атлетико Диего Симеоне коментира отпадането от Шампионска лига след сблъсък с Челси в осминафиналие на турнира.
"Съперникът заслужаваше да спечели след двата мача. Първият двубой се оказа равностоен, но те вкараха гол. Днес Челси игра по-добре от нас и заслужено взе надмощие. Опитахме се да намерим възможност за гол, но не успяхме да го направим, въпреки всичките ни усилия. Раздразнението на играчите може да се разбере, когато те бъдат отстранени от терена. Опитахме се да променим офанзивната игра и да изградим нашите атаки по различен начин. Не търся оправдания. Съперникът игра по-добре. Трябва да ги поздравим, да научим урока си и да продължим напред. Лесно е да размахвате юмруци след бой. Сега няма за какво да съжаляваме - сблъсъкът приключи. Искахме да продължим борбата, но в тази Шампионска лига не играхме достатъчно добре“, заяви Симеоне.
Жребият за четвъртфиналите и полуфиналите ще се проведе на 19 март.
- Симеоне: Ще направим всичко необходимо, за да се почувства Хулиан Алварес важен
- Симеоне: Клубът ясно заяви плановете си за Хулиан Алварес
- Рафа Юсте: Думите на Мигел Анхел Хил преминават червената линия
- Атлетико окончателно затвори вратата пред трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Арсенал вече е фаворит за Хулиан Алварес, коефициентите за трансфер паднаха рязко
- Алварес отново пропуска тренировката на Атлетико Мадрид
- Пиърс Морган към Хулиан Алварес: Ела в Арсенал и ще се отнасяме с теб като с бог
- Лапорта: Все още сме заинтересовани от Алварес и искаме Атлетико да приеме офертата ни
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Успех в Ла Лига, Атлети! :trophy: