Нойер няма да играе срещу Лацио
Вратата на Байерн Мюнхен в реванша от 1/8-финалите на Шампионска лига с Лацио ще бъде заета от Александър Нюбел. Мануел Нойер ще пропусне този мач по решение на треньорския щаб на баварците, съобщава Sport1.
Според източника, Нойер ще пропусне втория мач срещу Лацио не заради контузия, а защото треньорският щаб реши да даде почивка на основния си вратар.
За Нюбел мачът срещу Лацио ще бъде третият в състава на Байерн от напускането на Шалке 04 през миналото лято. Преди това той изигра един мач в Купата на Германия и една среща в груповата фаза на Шампионска лига.
- Байерн Мюнхен се класира за 1/8-финалите на ШЛ
- Компани: Нямам думи за Нойер
- Байерн e първият отбор от топ 5 лигите в Европа, достигнал 100 гола
- Байерн Мюнхен размаза РБ Лайпциг (видео)
- Компани: Все още няма титла
- Байерн с обрат срещу Кьолн
- Байерн ще продължи с победите и срещу Козлите
- Байерн стартира годината с разгромна победа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]