Форсберг: Играта се разви в полза на Ливърпул
Халфът на РБ Лайпциг Емил Форсберг говори за поражението с 2:0 от Ливърпул в мач-реванш от 1/8 -финалите на Шампионска лига.
"В такива мачове е необходимо да вкарате възможно най-рано, така че голът да оказва натиск върху съперника. Играта обаче се разви полза на Ливърпул - не играхме достатъчно добре", заяви Форсберг.
Освен Ливърпул, Пари Сен Жермен, Порто и Борусия Дортмунд си осигуриха участие в четвъртфиналите на Шампионска лига.
- Ливърпул с класика на гости на Марсилия
- Шаби Алонсо е готов да поеме Ливърпул
- Ливърпул ще се затрудни в Марсилия
- Ливърпул готви конкретна оферта от 100 млн. за сензация
- Ван Дайк: Не обичам да бъда освиркван от собствените си фенове
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
- Слот: Според мен не бе освиркване, а разочарование
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]