Розе: Трябва да играем смело срещу Ман Сити
Старши -треньорът на Борусия Мьонхенгладбах Марко Розе сподели очакванията си от първия мач от 1/8 финалите на Шампионска лига с Манчестър Сити.
"Много се радвам, че момчетата ще имат възможност да играят в такъв мач. Надяваме се, че заспивайки тази вечер, те ще си спомнят емоциите, които изпитахме в Мадрид, когато излязохме от групата си. Трябва да играем смело и с голяма всеотдайност в защита. Нашият тим е в състояние да го направи", заяви Розе.
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- Гуардиола с ирония: Предпочетох мач от Лига 1 пред ПСЖ – Байерн
- Евертън няма да затрудни Ман Сити
- Артета недоволен съдийството: Дузпата срещу Езе бе очевидна
- Едегор: Време е Арсенал да направи нещо специално
- Джон Стоунс напуска Ман Сити като свободен агент
- Гуардиола: Гонсалес трябва да рискува повече, за да измести Родри
- Астън Вила набеляза Трафорд за заместник на Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]