Атлетико Мадрид спечели само точка срещу Локо Москва
Локомотив Москва и Атлетико Мадрид не се победиха и завършиха при равенство 1:1 в мач от Група А на Шампиоснката лига.
Резултатът бе открит след 18 минути игра. Тогава подаване от фланга намери включилия се в средата на атаката Хименес, който засече топката в мрежата за 0:1.
Локо обаче успя да се върне сравнително бързо. Домакините получиха дузпа за игра с ръка на Ектор Ерера след намесата на ВАР и в 25-ата минута Алнот Миранчук вкара от бялата точка за 1:1.
Малко по-късно Анхел Кореа достигна до късо подаване и стреля, Гилерме не успя да реагира, но топката се срещна в напречната греда. Малко преди края бе отменено и попадение на Суарес, но още в реално време бе очевидно, че той се намира в положение на засада.
Така двете единайсеторки поделиха по една точка, като това остави "дюшекчиите" зад Байерн Мюнхен, а московчани са с актив от 2 точки на сметката си.
- Неочакван герой поведе Барселона към победа, Атлетико също с успех
- ПСВ няма да отстъпи пред Атлетико
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
- УЕФА обяви за санкции срещу Атлетико