Клубовете искат по пет смени в евротурнирите
Европейските клубове възнамеряват да постигнат промени в регламентите на Шампионска лига и Лига Европа, според ВВС.
Според източника, отборите искат да им бъде позволено да правят по пет замени в турнирите. Смята се, че благодарение на това ще бъде възможно да се намали натоварването на футболистите през новия сезон на Шампионска лига, което бе намалено с четири седмици поради отлагането на турнирните мачове през сезон 2019/20.
Байерн Мюнхен спечели Шампионската лига през миналия сезон. Във финалната среща от Шампионска лига мюнхенци победиха Пари Сен Жермен с резултат 1: 0.
- Левски с лесен съперник, ако отпадне от Борац
- Цветомир Найденов подкрепи Левски: Супер жребий, ще продължат
- Левски срещу Борац в първия кръг на Шампионската лига
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Болезнен урок и голяма надежда: Арсенал след финала
- Маркиньос: Втората титла ни превръща в легенди
- Деклан Райс: Почти напълно неутрализирахме ПСЖ
- Насер Ал-Хелаифи: Втората титла е още по-специална
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]