Винисиус е недоволен от положението си в Реал Мадрид
Бразилският нападател на Реал Мадрид Винисиус Жуниор може да напусне клуба, твърди Marca.
Според източника, играчът е недоволен от игровото време и е готов да смени клубната си регистрация. Съобщава се също, че старши- треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан вече не разчита на играча, както беше в края на сезон 2018/2019. Положението на Винисиус в Реал се следи отблизо от Пари Сен Жермен.
Бразилецът се присъедини към Реал Мадрид през лятото на 2018 г. от Фламенго. Сумата на трансфер бе 45 млн. евро. През този сезон 19-годишният нападател участва в 29 мача от испанското първенство, в които стана автор на три гола и даде две асистенции. Договорът на играча с Кралския клуб е валиден до лятото на 2025 година.
- 16-годишен талант пише история за Байерн в Шампионска лига
- Кейн предупреди Реал: Байерн е готов и не се страхува от никого
- Байерн разгроми Аталанта и с общ резултат 10:2 продължава към четвъртфиналите
- Байерн се притеснява от атмосферата на „Сантяго Бернабеу“
- Паладино преди реванша с Байерн: Ще играем за честта на Аталанта
- Байерн отново ще удари Аталанта
- Джаксън получи наказание след груб фаул срещу Леверкузен
- Адският галоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]