Сари: Ювентус е изправен пред труден мач
Старши-треньорът на Ювентус Маурицио Сари сподели мислите си за предстоящия мач с Лион от осминафиналите на Шампионска лига.
"Трябва да проведем добра игра, за да стигнем до Лисабон. С това са наясно всички в отбора. Лион постигна напредък и започна да играе с увереност, след като премина към формация с трима защитника отзад.
Лион се защитава интензивно и ефективно и освен това има опасна контраатака. Наистина трябва да сме много внимателни. Пред нас е труден мач, трябва да влезем в двубоя спокойно и с концентрация, която трябва да запазим 90 минути. Обратното означава много проблеми, но всичко е в нашите ръце.
Дибала все още е в ръцете на медицинския щаб. Куадрадо най-вероятно ще стартира в началото", заяви Сари.
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]