Ман Сити ще съди Тебас
Манчестър Сити е на път да заведе дело срещу президента на Ла Лига Хавиер Тебас.
В миналото Тебас многократно се изказваше по отрицателен начин за Сити, но след оправдателната присъда от Спортния арбитражен съд (CAS) изказванията на Хавиер станаха още по-остри.
57-годишният испанец се усъмни в легитимността на CAS и открито обвини Сити, че игнорира правилата на финансовия феърплей и фалшифицира спонсорските договори.
Източници от "Етихад" твърдят, че сега Сити е представил ново предизвикателство за блестящия си правен екип, който спечели важна победа в швейцарски съд.
Сити ще съди Тебас, принуждавайки покровителя на Барселона и Реал Мадрид да отговаря за думите си и да получи забрана за изказвания, нарушаващи репутацията на английския клуб.
- Ман Сити ще стигне полуфиналите за Купата
- Стана ясна основната трансферна цел на Ман Сити
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- Ман Сити с класика на гости на Палас
- Давид Силва: Гуардиола не дава много свобода, но е гений
- Холанд се подигра с Карагър
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]