УЕФА обмисля по един мач в плейофите на ШЛ
Изпълнителният комитет на УЕФА проведе планирана среща, на която функционерите обсъдиха формата за завършване на сезона в Шампионска лига, съобщава AS.
Според източника, ръководният орган на европейския футбол възнамерява да вземе решение за формата на мачовете на четвъртфиналния етап.
Освен това се обсъжда вариант, след който полуфиналите в турнира и решаващата среща ще се проведат в Истанбул във формата на "финалната четворка“. Напомняме, че по този принцип се състоя испанската Суперкупа.
- УЕФА може да накаже Деклан Райс заради критики към съдийството
- УЕФА: Няма нарушение срещу Езе, затова дузпата беше отменена
- Райс: Това беше чиста дузпа, не знам защо я отмениха
- Симеоне постави под въпрос дузпата за Арсенал
- Артета разкритикува съдийството: решението за дузпата промени мача
- Облак: Съгласни сме с решението за отменената дузпа
- Гьокереш за отменената дузпа: не разбирам решението
- Симеоне: Липсваше ни решителност, имахме шансове да спечелим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]