Симеоне коментира критиките на Клоп
Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне отново отговори на критиките от страна на мениджъра на Ливърпул Юрген Клоп, който не хареса стила на игра на "дюшекчиите" в осминафиналите на Шампионска лига.
Клубът от столицата на Испания спечели и в двете срещи (1: 0, 3: 2 ЕТ) и стигна до следващия кръг на турнира.
"Футболът е като бокс - трябва да знаеш кога да атакуваш. Ние знаем своите достойнства. Например, когато играхме с Ливърпул, който е невероятен отбор, разбрахме, че можем да му създадем проблеми.
Когато говорят за това колко ние провървяло, аз се сещам за отбора, който губеше с 2: 0, а след това вкара три гола. Това не е късмет. Мачовете трябва да се оценяват в целостта си“, заяви Симеоне.
- Диего Симеоне настоява Атлетико да продаде Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Атлетико Мадрид постигна договорка за Алехандро Грималдо
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]