УЕФА отложи решението по делото срещу Манчестър Сити
Съюзът на европейските футболни асоциации (УЕФА) няма да се произнесе по финансовите нарушения на Манчестър Сити през декември, както се смяташе по-рано. Очаква се присъдата да бъде обявена не по-рано от края на януари 2020 г.
В средата на ноември стана известно, че Манчестър Сити ще бъде наказан само с глоба за финансова измама при сключването на спонсорски сделки, въпреки факта, че клубът трябва да бъде спрян от участие в Шампионска лига и Лига Европа.
Напомняме, че през 2018 г. Der Spiegel разкри редица документи, сочещи финансовите измами на Манчестър Сити. УЕФА скоро започна разследване на "гражданите", което установи нарушенията на английския клуб.
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Тотнъм следи вратар на Манчестър Сити
- Манчестър Сити не смята да спира: Семеньо обяви атака към върха
- Манчестър Сити набира увереност и се прицелва в Арсенал
- Манчестър Сити следи Ираола като потенциален наследник на Гуардиола
- Семеньо: Черки е един от най-добрите в света
- Ман Сити потвърди напускането на Бернардо Силва
- Фаворитите се разминаха в полуфиналите на ФА Къп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
(ако) станат неудобни, а не когато на тях им се иска.