Сари се опасявал да не получи Реал в 1/8-финалите
Старши-треньорът на Ювентус Маурицио Сари коментира жребия за 1/8 -финалите на Шампионска лига, където неговият тим ще се срещне с френския Олимпик Лион.
"Сега няма смисъл да говорим за Лион. До мача с тях има още 70 дни. Напред е и зимен трансферен прозорец и около 15 мача. В момента няма смисъл да се оценява противник, защото ситуацията може да се промени.
Реал Мадрид ми се стори най-страшният съперник. Всички други опции работеха. Ще видим какво ще се случи през февруари, но във 1/8 -финалите на Шампионска лига винаги има трудни противници", заяви Сари.
- Юве следи Грийнууд като вариант при евентуална раздяла с Консейсао
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Ювентус изчаква за нападател, Левандовски сред опциите
- Милан и Ювентус не се победиха, битката за топ 4 остава отворена
- Ювентус се разбра с Алисон, предстоят преговори с Ливърпул
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]