Челси напред след победа над Спартак, Марсилия разкъса Жилина (видео)
Челси надигра с категоричното 4:1 Спартак Москва и си осигури участие в 1/8-финалите на Шампионската лига. “Сините” вече имат 12 точки и на практика са недостижими на върха.
Всичките попадения паднаха през втората част като в 49-ата минута Анелка откри с удар от малък ъгъл. В 62-ата минута Дидие Дрогба удвои от дузпа, отсъдена за фаул срещу самия него. Малко след това котдивоарецът изпълни добре пряк свободен удар и Бранислав Иванович направи 3:0. В 86-ата минута Баженьов намали, преди Иванович да вкара нов гол в продължението.
Видео: Тук
Истинската голова фиеста в тази група бе в другия мач, където Олимпик Марсилия размаза със 7:0 като гост Жилина. Хеттрик в мача реазлизира Андре-Пиер Жиняк. Два вкара Лучо Гонсалес, а по един Хайнце и Реми. Челси е лидер в Група F с 12 точки, пред Спартак и Марсилия, които имат по 6. Жилина е на дъното с 0 и голова разлика от 1-15.
Видео: Тук
- Рен поиска от Челси 65 млн. за Жаке
- Росеньор: Не играхме както исках, но си свършихме работата
- Челси се справи с Брентфорд (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
- Челси е готов да купи защитник на Росеньор
- Челси и Ман Юнайтед може да се борят за вратар от Серия А
- Челси може да се затрудни с Брентфорд
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес