Анчелоти: Наполи е изправен пред най-добрия отбор в Европа
Старши-треньорът на Наполи Карло Анчелоти сподели очакванията си от мача от първия кръг на груповата фаза на Шампионската лига с Ливърпул. Срещата ще се проведе на 17 септември в Италия.
"Ливърпул стана по-силен в сравнение с миналия сезон. Сега те имат повече информация за своите съперници. От друга страна, Наполи също расте. Добавихме качество в отборната игра.
Това ще бъде труден мач, тъй като ще срещнем най-добрия отбор в Европа. Но се надяваме да постигнем същия резултат като миналия сезон.
През миналия сезон добре се защитавахме срещу Ливърпул, а в такива мачове защитният аспект е много важен. Очаквам, че отборът ще може да се защитава, когато е необходимо, да атакува, когато се появи възможност и да контролира топката, когато е необходимо. Ще трябва да покажем перфектен футбол", заяви Анчелоти.
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
- Наполи измъкна драматична победа с 10 души срещу Дженоа (видео)
- Вергара: Меси е моят идол, но много се вдъхновявах от Зелински
- Малко е вероятно Стърлинг да премине в Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]