Седем испански клуба са против реформата в ШЛ
Седем испански клуба се противопоставиха на реформата на евротурнирите, предложена от Европейската асоциация на клубовете (ECA). Атлетико Мадрид, Валенсия, Севиля, Виляреал, Малага, Реал Сосиедад и Атлетик са сред клубовете, които излязоха с общо изявление срещу реформата. Реал Мадрид и Барселона не подписаха изявлението.
По-рано ECA, под ръководството на президента на Ювентус Андреа Аниели, предложи да предостави 24 от 32 места в Шампионска лига на избрани клубове, независимо от тяхната позиция в националните шампионати, а също така да промени формата на провеждане от 8 групи от 4 отбора на 4 групи от 8 отбора и да увеличи броя на мачовете в турнира.
- Диего Симеоне настоява Атлетико да продаде Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Атлетико Мадрид постигна договорка за Алехандро Грималдо
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]