Батистута: Манталитетът превърна играчите на Ливърпул в лъвове
Бившият нападател на Аржентина Габриел Батистута коментира победата на Ливърпул във втория кръг от полуфиналите на Шампионска лига с Барселона (4: 0).
"Обратът на Ливърпул бе невероятен, с технически и физически промени, които ме впечатлиха. Въпреки отсъствието на двама важни играчи и съперник като Барселона, манталитетът превърна играчите на Ливърпул в лъвове. Поздравления!", написа Батистута в акаунта си в Туитър.
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
- Ливърпул се препъна срещу предпоследния
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
- Ван Дайк: Ще направим всичко възможно, за да зарадваме феновете
- Слот: Радвам се да посрещна Салах отново
- Бърнли няма да създаде проблем за Ливърпул
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
- Брадли претърпя операция
636
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]