Ван Дайк: Не се безпокоим с кой ще сме на финала
Централният защитник на Ливърпул Върджил ван Дайк каза, че неговият отбор не се притеснява за това кой противник ще срещнат в финала на Шампионската лига.
"Всеки път, когато излезем на терена, чувстваме, че можем да победим всеки отбор. Не можем да започнем мача с мисълта, че ще загубим. Мачът-реванш между Аякс и Тотнъм ще бъде напрегнат и за двата отбора. Нека да видим кой от тях ще отиде в Мадрид. Ние не се тревожим за това", заяви Ван Дайк преди снощния реванш между Аякс и Тотнъм.
Напомняме, че "шпорите" победиха съперника си с 3:2 и се класираха за финала в Шампионска лига.
- Коди Гакпо се договори с Тотнъм и поиска трансфер от Ливърпул
- Ливърпул спря преговорите с ПСЖ за трансфера на Брадли Баркола
- Андони Ираола: Вярвам, че се движим в правилната посока
- Байер Леверкузен изключва продажба на Джарел Куанса през това лято
- Ливърпул засега не планира нов договор за Алексис Мак Алистър
- Ливърпул ще отправи първа оферта за крилото на ПСЖ Ибрахим Мбайе
- Ливърпул обяви продажбата на миноритарен дял на консорциум с Джеф Безос
- Тотнъм предложи 60 млн. паунда за Коди Гакпо, нападателят е готов да премине
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]