Милнър: Ливърпул може да се гордее от играта си срещу Барселона
Халфът на Ливърпул Джеймс Милнър коментира резултата от първия мач от 1/2-финалите на Шампионска лига с Барселона (0: 3).
"На този етап от турнира е важен само резултатът. Да, създадохме положения и трябваше да реализираме поне няколко от тях, но това не се получи. Въпреки това ние можем да се гордеем с това как играхме.
От Меси винаги очакваш нещо такова. Обиден резултат, но трябва да се съсредоточите върху положителните неща. Ще видим какво ще се случи на "Анфийлд". Ще се раздадем без остатък, мога да ви го обещая. На нашия стадион вече са се случвали специални мачове", заяви Милнър.
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
- Семейна трагедия сполетя Салах
- Невил: Никой съдия не бива да отменя гола на Черки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]