Почетино: Още нищо не е ясно
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетано коментира срещата с Аякс от 1/2-финалите на Шампионска лига. Двубоят се състоя на стадион "Тотнъм" в Лондон и завърши при резултат 1:0 в полза на гостите.
"Сигурен съм, че още нищо не е ясно. Да, ще ни бъде трудно ... Но много е важно да се подготвим добре за реванша. Ще се опитаме да спечелим в Амстердам. Устройва ни само един резултат - победа.
Много е разочароващо, че подарихме гол на противника. Първите 30 минути изпитвахме огромни проблеми. Те действаха много по-енергично от нас. Мисля, че това бе определящият фактор.
През второто полувреме приковахме Аякс към вратата му. Най-накрая започнахме правилно да пресираме", заяви Почетино.
- Кудус с нов проблем, Де Дзерби започва в Тотнъм с кадрови трудности
- Шон Дайк: Никога не бих приел Тотнъм, дори за огромни пари
- Тотнъм следи вратар на Манчестър Сити
- Тотнъм обяви пълния щаб на Де Дзерби
- Тотнъм е фаворит за Съмървил след силната му форма с Уест Хем
- Бащата на Ромеро разкри цената на сина си
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Тотнъм се включва в битката за Хари Уилсън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]