Линекер: Никой освен Меси не може да направи това
Бившият нападател на Барселона и на националния отбор на Англия Гари Линекер изрази възхищението си от играта на нападателя на каталунците Лионел Меси в мача с Манчестър Юнайтед от ¼-финалите на Шампионска лига. Напомняме, че аржентинецът оформи дубъл в срещата, а испанците победиха съперника си с 3:0.
"Несравнимият Меси изведе Барселона. Първият гол бе невероятна. Той сам взе топката и сам завърши. Никой друг не може да направи това", написа Линекер в своя профил в Twitter.
Напомняме, че Меси за първи път от 2013 г. отбеляза гол в четвъртфиналите на Шампионската лига. През този сезон той вкара 10 гола турнира.
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
- Виктор Фонт атакува Лапорта преди изборите в Барселона
- Педри и Феран Торес разкриха строгите глоби на Флик
- Барса очаква още 100 млн. приходи от старта на Barça Hospitality
- Барселона следи внимателно защитника на Интер Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]