Телес: Имаме шанс срещу Ливърпул
Защитникът на Порто Алекс Телес коментира поражението от Ливърпул с 2:0 в първи мач от 1/4-финалите на Шампионска лига.
"Резултатът не може да се нарече положителен, но оставя шанс. Не искахме това, но показахме, че можем да изглеждаме прилично срещу такъв силен съперник. Знаеха какви трудности ни очкват.
Напускаме терена със съжаление, но все още сме живи. Порто загуби първия си мач и в миналия кръг, но спечелихме в реванша. Ние никога не спираме да вярваме в себе си, ще се борим до последно, каквото и да се случи на нашия стадион", заяви Телес.
- Слот обясни защо изобщо не пусна Салах
- Робъртсън напуска Ливърпул след края на сезона
- Карагър: Разликата между ПСЖ и Ливърпул е тревожна
- Луис Енрике: Ливърпул не ни изненада, въпреки новата схема
- Ван Дайк: Имаме шанс да поправим всичко на „Анфийлд“
- Кварацхелия: Можехме да победим Ливърпул по-убедително
- Луис Енрике: Можехме да вкараме още, но работата не е свършена
- Арне Слот: Имахме късмет, че загубихме само с 0:2
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]