Касияс публикува снимки със спорните моменти в мача
Вратарят на Порто Икер Касияс коментира поражението от Ливърпул с 2:0 в първи мач от 1/4-финалите на Шампионска лига.
"Аз съм 100% от 100 оптимист. Като се имат предвид резултатите от 1/8 -финалите на Шампионската лига, не можем да мислим, че вече сме отпаднали. Ще се борим у дома, за да стигнем до полуфиналите. Благодаря на всички фенове на Порто за тяхната подкрепа", написа испанският вратар в своя Twitter.
Интересното е, че Касияс прикачи две снимки със спорни моменти в срещата. противоречиви моменти. В единия, нападателят на Ливърпул Мохамед Салах грубо игра срещу Данило. В друг епизод имаше подозрение за игра с ръка от защитника на "червените" Трент Александър-Арнолд в собственото наказателно поле. След като използва VAR, главният арбитър на срещата Матео Лаос реши да не отсъжда дузпа.
- Карaгър: Собослай е най-добрият на Ливърпул на две позиции
- Хьогмо: Това, което взимаме с нас, е добрият опит
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Слот: Използвам само 250 млн. от похарчените 450 млн. за играчи
- Уест Хем ще отстъпи отново в Ливърпул
- Тотнъм е в реална опасност, Брайтън най-сетне победи, а Уест Хем се отдалечава от пропастта
- Карагър: Нгумоа заслужава титулярно място в Ливърпул
- Слот: Губехме всяка топка през първото полувреме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]