Ван Дайк: Можем да се опрем на този резултат
Защитникът на Ливърпул Върджил ван Дайк сподели впечатленията си от първия мач от 1/4 -финалите на Шампионска лига с Порто (2: 0).
"Успяхме да запазим непокътната вратата си и вкарахме два гола. Можем да разчитаме на този резултат. Марега - силен и труден играч, трудно е да му се противопоставиш. Всеки нападател, срещу който играя е достатъчно добър, но се радвам на тези срещи. Насладихме се на мача, сега цялото ни внимание се фокусира върху срещата с Челси", заяви Ван Дайк.
Мачът - реванш от четвъртфиналите на Шампионска лига Порто-Ливърпул ще се проведе на 17 април на стадион "Драгао" в Порто.
- Слот обясни защо изобщо не пусна Салах
- Робъртсън напуска Ливърпул след края на сезона
- Карагър: Разликата между ПСЖ и Ливърпул е тревожна
- Луис Енрике: Ливърпул не ни изненада, въпреки новата схема
- Ван Дайк: Имаме шанс да поправим всичко на „Анфийлд“
- Кварацхелия: Можехме да победим Ливърпул по-убедително
- Луис Енрике: Можехме да вкараме още, но работата не е свършена
- Арне Слот: Имахме късмет, че загубихме само с 0:2
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]