Моуриньо: Ливърпул ще победи Порто
Португалският експерт Жозе Моуриньо сподели очакванията си от предстоящите мачове от 1/4-финалите на Шампионска лига между Тотнъм и Манчестър Сити, както и между Ливърпул и Порто. Срещите ще се проведат утре, 9 април.
"Разбира се, Манчестър Сити е кандидат за спечелване на турнира. Но това е първата среща за Тотнъм на новия стадион в Шампионска лига. Мисля, че това ще бъде допълнителна мотивация за домакините. Не се изненадвайте, ако те създадат проблеми на "гражданите".
Ливърпул ще победи Порто. Те осъзнават, че не трябва да помнят миналогодишната победа над португалците с резултат 5: 0. Разбира се, този резултат е почти невъзможно да се повтори, но хората на Юрген Клоп ще спечелят", заяви Моуриньо.
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Мохамед Салах се сбогува емоционално с Ливърпул след девет години в клуба
- Алисон остава в Ливърпул въпреки интереса на Ювентус
- Ливърпул си осигури място в Шампионска лига след реми с Брентфорд
- Слот: Арсенал е различен шампион от предишните
- Ливърпул определи Ян Диоманде като трансферна цел №1
- Слот не гарантира, че Салах ще играе в последния си мач за Ливърпул
- За първи път от 1986 година Англия е без играч на Ливърпул за световно първенство
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]