Бернардески: Ще е лудост, ако УЕФА накаже Роналдо
Нападателят на Ювентус Федерико Бернардески сподели мнението си за това, че УЕФА е открила дело срещу Кристиано Роналдо за нецензурен жест във втория мач от 1/8-финала на Шампионска лига с Атлетико (3: 0).
"Не мисля, че е необходимо да го коментираме. Ще е лудост, ако УЕФА направи това. Мисля, че всичко ще свърши с това. Става дума само за жест на радост. Винаги виждам Роналдо спокоен и отпуснат. Сигурен съм, че всичко ще бъде наред", заяви Бернардески.
Напомняме, че Роналдо повтори жеста на Диего Симеоне в първия мач между двата отбора на "Ванда Метрополитано". Разликата е, че аржентинецът се хвана за слабините и се обърна към феновете на Атлетико, а португалецът не се обърна към собствените фенове, а към противниковите.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]