Моуриньо: Все още съм единственият, който победи в Торино
Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо коментира резултата от мача от 1/8 -финалите на Шампионската лига Ювентус - Атлетико (3: 0). Португалският експерт отбеляза отличната игра на Кристиано Роналдо, който направи хеттрик в този мач, а също така не пропусна да се похвали с победата си в Торино като наставник на "червените дяволи".
"Когато убиец като Кристиано Роналдо е близо до наказателното поле или в наказателното поле, тогава всичко може да се случи. Използваме термина "трасинаторе". Това е човек, който не е просто лидер, той води партньорите си, прави играта.
Победата на Ювентус? Все още съм единственият, който успя да спечели в Торино през този сезон", заяви Моуриньо.
- Атлетико е готов да се бори с Ман Юнайтед за халф
- Невил: Карик трябва да напусне след края на сезона
- Ман Сити ще спечели дербито на Олд Трафорд
- Ман Юнайтед може да привлече играч от бившия отбор на Карик
- Ман Юнайтед няма да прави трансфери заради Карик
- Карик: Искам да създаваме зрелище
- Гласнер може да загуби шансовете си да ръководи Ман Юнайтед
- Посъветваха Карик с кого най-напред трябва да се раздели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]