Фърдинанд: Сити ще спечели ВЛ, а Ливърпул ще триумфира в ШЛ
Бившият футболист на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд оцени перспективите за Манчестър Сити, Ливърпул и Тотнъм до края на сезона.
"Мисля, че Манчестър Сити ще спечели Висшата лига. Но Ливърпул има отлични шансове да спечели Шампионска лига, опитът от миналата година ще им помогне. Отборът вече знае как да стигне до финала и какво значи да го загубиш. За тях ще има огромна мотивация да направят това пътуване отново и този път да получат трофея.
Тотнъм не е достатъчно добър. Маурисио Почетино работи усилено, елиминирайки недостатъците на отбора, но два трансферни прозореца без покупки ... Още не са готови", заяви Фърдинанд.
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- Гуардиола с ирония: Предпочетох мач от Лига 1 пред ПСЖ – Байерн
- Евертън няма да затрудни Ман Сити
- Артета недоволен съдийството: Дузпата срещу Езе бе очевидна
- Едегор: Време е Арсенал да направи нещо специално
- Джон Стоунс напуска Ман Сити като свободен агент
- Гуардиола: Гонсалес трябва да рискува повече, за да измести Родри
- Астън Вила набеляза Трафорд за заместник на Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]