Настасич: Шалке 04 трябва да рискува срещу Сити
Защитникът на Шалке 04 Матиа Настасич сподели очакванията си за мача от 1/8-финалите на Шампионска лига с Манчестър Сити.
Първата среща завърши с победа за английския клуб с резултат 3: 2.
"Играем срещу един от най-големите и най-силни клубове в Европа. Но по време на мача това няма да има значение, просто трябва да играем по най-добрия възможен начин и да рискуваме.
Играх за Сити две и половина години. Бях много млад, но бе прекрасно време и аз съм щастлив да се върна тук с Шалке.
За съжаление, има моменти, когато всичко се развива наобратно. Не че не се подготвихме правилно или не анализирахме съперника. Трябва да покажем нашия характер и да се борим за този клуб", заяви Настасич.
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Тотнъм следи вратар на Манчестър Сити
- Манчестър Сити не смята да спира: Семеньо обяви атака към върха
- Манчестър Сити набира увереност и се прицелва в Арсенал
- Манчестър Сити следи Ираола като потенциален наследник на Гуардиола
- Семеньо: Черки е един от най-добрите в света
- Ман Сити потвърди напускането на Бернардо Силва
- Фаворитите се разминаха в полуфиналите на ФА Къп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]