Френки де Йонг: Рамос съжалява за картона в първия мач
Полузащитникът на Аякс Френки де Йонг коментира победата над Реал Мадрид с 4:1 в мач-реванш от осминафиналите на Шампионска лига.
"Невероятно чувство, ние сме много щастливи. Толкова съм развълнуван, че стигнахме до четвъртфиналите на Шампионската лига. Просто щастлив.
Първото ми "Ел Класико"? (Смее се.) Не, второ. Вече играх с Реал в първия мач с Аякс. Спечелихме на "Сантяго Бернабеу" и сме много щастливи. Когато преговарях с Барселона, аз се шегувах с предложението да победим Реал.
Дали бе неуважително поведението на Рамос, който умишлено получи жълт картон в първия мач? Не знам дали това е било само негово решение. Ако отговорът е да, тогава мисля, че сега съжалява за него", заяви Де Йонг.
Напомняме, че Френки ще премине в Барселона през лятото. Стойността на трансфера е 75 милиона евро.
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]