В Холандия решиха да помогнат на Аякс преди мача с Реал Мадрид
Кралският холандски футболен съюз реши да помогне на Аякс преди втория мач от осминафиналите на Шампионска лига с Реал Мадрид, съобщава Voetbal International. Съгласно информацията, срещата на Аякс с Цволе е отложена от 2 март за 12 март, така че амстердамци по-спокойно да участват в мача срещу Реал Мадрид на "Сантяго Бернабеу".
По това време Реал Мадрид ще проведе два трудни двубоя с Барселона на 27 февруари и съответно на 2 март, т.е. в рамките на 4 дни.
Така Кралския клуб ще играе 3 от най-важните си мачове от сезона само за 7 дни.
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
- Инвеститорите на Реал Мадрид трябва да подкрепят стратегията на клуба и Суперлигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]