Бернардески: Знаехме, че ще е тежко срещу Атлетико
Нападателят на Ювентус Федерико Бернардески направи коментар на поражението с 2:0 от Атлетико в мач от 1/8 -финалите на Шампионска лига.
"Знаехме, че ще бъде трудно, но за щастие, в такива сблъсъци в два мача ние ще имаме възможността да играем у дома. Пропуснахме два много еднакви гола, когато някои малки неща не играха в наша полза.
Разбираме, че в Торино ще е необходимо да играем по-добре. На първо място, ще бъде необходимо да се избягват грешки, подобни на тези, които допуснахме днес. Разбира се, има и горчив послевкус, но ще имаме 90 минути пред нашите фенове. Ще направим всичко, за да се възстановим след това поражение", заяви Бернардески.
Реваншът между Ювентус и Атлетико ще се проведе на 12 март в Торино.
- Юве желае трансфер на халф на Интер
- Ювентус се разбра с Отолини
- Ман Юнайтед готви оферта от 100 млн. за халф на Юве
- Юве прекърши Рома (видео)
- Гасперини обясни защо избра Рома пред Юве
- Ювентус – Рома: Под 1.5 гола в мача
- Юве иска да размени Локатели с халф на Марсилия
- Ювентус покори „Дал'Ара“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]