Солари: Реал Мадрид вярва на VAR
Старши-треньорът на Реал Мадрид – Сантяго Солари коментира срещата с Аякс от осминафиналите на Шампионска лига, а също така и спорната ситуация с отменения гол на холандците. Напомняме, че гол на Николас Таляфико в 38-ата минута бе отменен от главния съдия Дамир Скомина при резултат 0:0, като реферът се допита до новата система за положението.
"Получи се труден мач, но знаехме как да действаме. Работихме, търпяхме и реализирахме моментите си. Направихме всичко необходими, което говори за силата на отбора.
Реал е играл лошо? Това е ваше мнение. Трябваше да направим много, за да спечелим. Имахме нужда да покажем усърдие и да знаем как да се справим с натиска.
VAR? Нямаме средствата да преценяваме, пред нас няма монитори. Вярваме на системата и това, което казват съдиите", заяви Солари за FourFourTwo.
Реваншът между Реал и Аякс ще се състои на 5 март в Мадрид.
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
- Инвеститорите на Реал Мадрид трябва да подкрепят стратегията на клуба и Суперлигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]