Кейн: Ще ни е трудно срещу Борусия Дортмунд
Нападателят на Тотнъм Хари Кейн сподели мнението си за Борусия Дортмунд, който е съперник на "шпорите" в осминафиналите на Шампионска лига.
"Борусия Дортмунд е отличен отбор с голям стадион и невероятни фенове. Няма да ни бъде лесно. През този сезон Дортмунд се представя добре в Бундеслигата. Изглежда, че сега те са на върха на формата си. Ще бъде трудно, но знаем, че можем да ги победим. Имахме няколко добри мача в Шампионска лига. Мисля, че това е страхотен опит за Тотнъм. Ето защо ние продължаваме да работим усилено. Не трябва да се отпускаме в домакинствата и гостуванията, за да се класираме за следващия етап", заяви Кейн.
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
- Педро Поро: Да играя на финал на световно първенство е най-голямата ми мечта
- Официално обявените трансфери в Европа за 14 юли
- Брайтън счупи клубния си рекорд за Лука Вушкович
- Бъдещето на Ромеро остава неясно, интерес към него има от Испания и Италия
- Тотнъм отново се насочва към Рандал Коло Муани
- Арсенал, Тотнъм и Нюкасъл в битка за Антонио Нуса
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]