Сестрата на Роналдо: Това е позор за целия футбол
Сестрата на нападателя на Ювентус Кристиано Роналдо коментира ситуацията с изгонването на брат и в мача с Валенсия от първия кръг на Шампионска лига, който се състоя вчера.
Както е известно, в средата на първото полувреме главният съдия Феликс Брих показа директен червен картон на португалеца след подсказване от помощник-рефера зад вратата за стълкновение между Роналдо и Джейсън Мурильо.
"Това е позор за целия футбол. Справедливостта ще възтържествува. Те искат да унищожат моя брат, но Бог никога не спи", написа Катя Авейру в акаунта си в Инстаграм.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]