VAR може да влезе в ШЛ още през този сезон
Технологията ВАР все пак може да бъде въведена в Шампионската лига още през този сезон. Според италиански източници, шефовете на европейския футбол вече обмислят възможността да използват системата от 1/4-финалната фаза на надпреварата. По такъв начин се разчита да бъдат избегнати сериозни съдийски грешки по време на финалния стадий на турнира.
Решението за въвеждането на технологията от 1/4-финалите на Шампионската лига ще бъде взето на среща на изпълнителния комитет на УЕФА в началото на септември. Отбелязва се, че въвеждането на системата ще доведе до премахване на помощник съдии на аутлинията.
- ПСЖ и Арсенал ще излязат с титулярните си екипи във финала
- Левски стартира похода си в ШЛ: „сините“ са сред непоставените
- Барса отново покори Европа, разгромявайки Лион във финала на ШЛ
- Барса ще стъпи на европейския връх при жените
- Испански треньори могат да спечелят и трите европейски клубни турнира
- Леванте с огромна крачка към оцеляването си в Ла Лига
- Луис Енрике: Срещу Брест ще играят юноши на ПСЖ
- Арсенал следи ситуацията около Баркола преди финала в Шампионската лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]