Лудогорец открива най-модерния сектор за гостуващи фенове преди мача с Крусайдерс
Най-модерният сектор за гостуващи фенове в България вече е на "Лудогорец Арена". От днес нататък привържениците на противниковите отбори ще се радват на комфорт и удобства, каквито предлага най-новата трибуна на стадиона в Разград. Секторът вече има Акт 16. Официалното откриване ще бъде в сряда час и половина преди началото на първия мач от първия предварителен кръг на Шампионската лига срещу Крусайдерс в сряда. Освен че голяма част от редовете са покрити с козирка гостуващите фенове ще се настаняват на модерни седалки, каквито има на "Алианц Арена" в Мюнхен.
Секторът е копие на трибуна "Моци", като са използвани същите висококачествени материали, с които е построен и сектор "В". За комфорта на гостуващите фенове е обособена кетъринг зона в променадата на трибуната, санитарни възли, включително с топла вода и стая за първа помощ. Достъпът до местата на сектор "Г" ще става през турникети, които допълнително увеличават сигурността на "Лудогорец Арена".
Архитектурата на сектор "Г" позволява да бъде разделен на три зони с три отделни входа. Това ще позволи да бъде използван и от фенове на Лудогорец. Трибуната разполага с множество камери за видеоконтрол, които са на разположение на полицията и служителите по сигурността на клуба с цел локализиране на нарушители на обществения ред.
Церемонията по прерязването на лентата е предвидена за 18,30 часа, като нейното освещаване ще бъде направено от Отец Георги от храм "Св. Николай Чудотворец". В откриването на трибуната участие ще вземат ръководители на Лудогорец, както и представители на местната власт.
По предварителни данни обаче, секторът за гости ще бъде шумоизолиращ. Това ще помогне на Лудогорец да усети домакинската подкрепа, дори в случаите, когато гостуващите фенове са по-шумни от тези на шампионите.
- Лудогорец привлече под наем младежкия национал Михаил Полендаков
- Лудогорец пуска билетите за домакинството на Локомотив (Пловдив)
- Билетите за феновете на Лудогорец за гостуването на Апоел са на цена 10 евро
- Лудогорец и Шефилд Юнайтед обявиха наема на Полендаков
- Петричев: Лудогорец има амбицията да се върне на правилния път
- Лудогорец пусна билетите за гостуването на Апоел (Тел Авив)
- Лудогорец с нов генерален спонсор
- Диниш Алмейда искал топ заплата в ЦСКА, трансферът пред провал