Клоп: В началото на сезона не мислехме, че ще стигнем до финал в ШЛ
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп призна, че преди старта на сезон 2017/18 не е очаквал, че отборът ще успее да достигне до финалния мач в Шампионска лига.
"Когато започнахме сезона и този проект, изобщо не мислехме, че ще се класираме за финал в Шампионска лига. Но момчетата направиха възможно това. Мисля, че сега се намираме в добра ситуация.
Ливърпул се опитва да намали изоставането си от другите топ клубове на Европа, но ние не мислим за тях. За нас е важно да подпишем с нови играчи и да запазим тези, които имаме. С това ще покажем, че се намираме в правилното направление", заяви Клоп.
- Ливърпул ще надиграе Лийдс лесно
- Ван Дайк: Статичните положения ни убиват
- Ливърпул все още може да обърне ситуацията със Семеньо
- Бивш играч на Ливърпул и Англия е изправен пред затвор от 5 г.
- Ливърпул подписа с украински талант
- Ливърпул следи ситуацията около крило на Реал Мадрид
- Ливърпул се справи с Уулвс (видео)
- Агентът на Салах коментира слуховете за Фенербахче
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]