Навас: Радвам се за Бензема
Вратарят на Реал Мадрид Кейлор Навас сподели мнение за мача-реванш от полуфиналите на Шампионска лига с Байерн Мюнхен.
"Много се радвам, Благодаря на Бог, защото проведохме отличен мач и се класирахме за финала, а това бе нашата цел. Трудно е да си представиш, че мачът ще се развие по този начин, но Байерн е прекрасен отбор с отлични играчи. В края на срещата бяхме наред, добре се бранехме.
Радвам се за Бензема, той заслужаваше това (дубълът). Всички го критикуваха, но ние винаги го подкрепяхме, а той усърдно тренираше", заяви Навас.
- Реал Мадрид ще надиграе Еспаньол на гости
- Тебас: Моуриньо е шоумен – завръщането му ще е плюс за Ла Лига
- Моуриньо отклони темата „Реал“: Фокусът ми е върху Бенфика
- Съдийската комисия в Испания потвърди гола на Бетис срещу Реал Мадрид
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
- Моуриньо все по-близо до завръщане в Реал Мадрид
- Реал Мадрид готви сензационно завръщане на Моуриньо
- Травмите тревожат Реал Мадрид, клубът търси решения
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]