Всеки от Арсенал е създал положение за гол в мача с Атлетико
Арсенал завърши наравно 1:1 с Атлетико в мач от полуфиналите на Лига Европа. Според статистиката, футболистите от лондонския отбор са създали един за друг общо 24 положения за гол, като всеки един полеви играч се е отчел със създаването на поне един шанс за гол.
Най-много положения са създали Александър Лаказет и Месут Йозил (по 5), следват Дани Уелбек и Гранит Джака (по 3), а Джак Уилшър - два.
Всички останали футболисти имат по едно положение за гол.
- Норгард е трансферна цел на Аякс
- Всичките шест отбора от ВЛ си осигуриха място в плейофите на ШЛ
- Ясни са 15 отбора, които ще играят в плейофите
- Артета: Интер е страхотен отбор
- Киву: Трябва да вярваме, че сме на правилния път
- Жезуш: Мечтана вечер
- Аякс иска да купи Зинченко
- Жезуш иска нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]