Мюлер: Гладни сме, защото не сме печелили ШЛ от пет години
Нападателят на Байерн Мюнхен Томас Мюлер сподели мнение за предстоящата среща с Реал Мадрид от полуфиналите на Шампионска лига.
"Такива отбори много трудно се побеждават, класата на футболиста е изключителна. Разбира се, ние се отнасяме с уважение един към друг.
В полуфинала се срещат два гранда, а това винаги е гаранция за високо напрежение. Всеки разбира важността на случващото се. Всичко може да бъде решено от дребен детайл, всяка грешка. Без съмнение, ние няма да се предадем до самия финален сигнал, но същото ще кажат и съперниците.
Ще бъде невероятно, ако отново направим требъл с Хайнкес, това ще е невероятно. Мотивацията е максимална. Не сме печелили Шампионска лига през последните пет години, за това сега сме много гладни", заяви Мюлер.
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
- Нойер пропуска финала за Купата на Германия срещу Щутгарт
- Байерн обмисля привличането на Джон Стоунс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]