Васкес: Защитникът на Ювентус ме събори
Полузащитникът на Реал Мадрид Лукас Васкес разказа какво се е случило в последните минути на мача-реванш от четвъртфиналите на Шампионска лига с Ювентус. Напомняме, че след падане на Васкес в наказателното поле на торинци, главният съдия Майкъл Оливър отсъди дузпа.
"Кроос разви атаката, а след това Роналдо изпрати топката към мен и аз вече бях готов да стрелям. В това време защитникът ме събори - това е очевидна дузпа. Нормално е, че играчите на Ювентус протестираха до последно", заяви Васкес.
- Реал ще се наложи над Виляреал като гост
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Белингам: Спечелихме с много увереност
- Бейл за уволнението на Алонсо: Знам как работи Реал Мадрид
- Арбелоа: Има кампания за подкопаване на авторитета на Реал Мадрид
- Винисиус: Това представяне означава много заради случилото се през последните дни
- Арбелоа: Това е вечер, на която трябва да се насладим
- Реал Мадрид размаза Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]