Клоп: Можем да отстраним Сити, ако покажем собствен стил
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп сподели мисли за сблъсъка с Манчестър Сити от четвъртфиналите на Шампионска лига. Напомняме, че вчерашният жребий определи тези два отбора за съперници в една от двойките. Първият мач е на 4 април на "Анфийлд", а реваншът на "Етихад" е на 10 април.
"Очакват ни две много напрегнати срещи. Нямаме никакви шансове, ако не покажем интензивна игра. Но, ако успеем да покажем нашия собствен стил и философия заедно с правилното настроение за игра, смелост и т.н. тогава ще постигнем нещо.
На мен ми харесват такива мачове, защото знаеш, че излизайки срещу Манчестър Сити, всичко ще е на високо ниво. Този отбор не седи в отбрана, опитвайки се да спаси резултата, а винаги се бие до край. Това е много хубаво.
Няма съмнения, че първият мач ще е истински вълнуващ", заяви Клоп.
- Ливърпул се върна към победите с убедително 2:0 над Фулъм
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Ливърпул набеляза младо крило от Бундеслигата за наследник на Салах
- Ливърпул у дома ще се наложи над Фулъм
- Раздялата между Робъртсън и Ливърпул – спокойна и по взаимно съгласие
- Луис Енрике: ПСЖ ще трябва да страда на „Анфийлд“
- Слот обясни защо изобщо не пусна Салах
- Робъртсън напуска Ливърпул след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]